Aktualności

Startujemy z 19.edycją Konkursu!

Od czerwca do października będziemy poszukiwali najlepszych produktów w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz. Czas zacząć 19. edycję konkursu!

Diament Meblarstwa – 18tka już za nami!

Już dawno finałowa gala konkursu Diament Meblarstwa nie dostarczyła tylu emocji, co wczorajsze rozdanie nagród. Oto co się działo na 42 piętrze Skylinera!

Gala Diament Meblarstwa 2024 już dziś!

W dniu 29 listopada 2023 spotkamy się z laureatami 18.edycji Konkursu na 42 piętrze warszawskiego Skylinera, w przestrzeni Look Up!

Wybierz Diament Internautów 2024!!!

Zapraszamy do oddawania głosów w plebiscycie Diament Meblarstwa 2024 – Wybór Internautów. Którego z laureatów wskażą konsumenci? Przekonajmy się!

30 Diamentów Meblarstwa 2024!

Kapituła zakończyła głosowanie, czas na oficjalne wyniki. Poznajcie laureatów 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa!

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone! Obrady JURY od 9 do 16 października!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w 18. edycji konkursu. Firmy zgłosiły swoje najlepsze produkty - teraz czekamy na werdykt Jury!

02.10 kończymy przyjmowanie zgłoszeń!

Nie czekaj - zdążysz jeszcze zgłosić swój wyjątkowy produkt do Konkursu! Wystarczy zarejestrować się i przesłać nam swoje zgłoszenie.

Ostatni miesiąc na zgłoszenia! Dealine: 02.10!

Jeszcze tylko przez niecały miesiąc przyjmujemy zagłosznia do tegorocznej edycji konkursu Diament Meblarstwa.

Cena promocyjna tylko do 31 lipca!

Tylko do 31 lipca br. obowiązuje cena promocyjna (990 zł netto) za zgłoszenie pierwszego produktu do Konkursu „Diament Meblarstwa 2024".

18tą edycję Konkursu czas zacząć!!!

Start tegorocznej edycji konkursu dla branży meblarskiej rozpoczyna nowy rozdział w jego 18-letniej historii i dostarcza nowych powodów, by wziąć w nim udział właśnie w tym roku.

Diament Meblarstwa 2023 – wielki finał

Już po raz 17. nagrodzone zostały najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Gala finałowa konkursu odbyła się 7 grudnia w NINE’s Restaurant & Sports Bar.

Gala Diament Meblarstwa 2023 już dzisiaj!

Mundial trwa w najlepsze, a sportowe emocje udzielają się nam wszystkim. Czy jest lepsze miejsce na finał konkursu Diament Meblarstwa od restauracji NINE’s, której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski?

Oto one – Diamenty Meblarstwa 2023

Do 17. edycji konkursu wpłynęło 112 zgłoszeń, a produkty oceniało 54-osobowe jury, które wyłoniło 34 laureatów. Kto zdobył Diament Meblarstwa 2023?

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone! Obrady JURY od 17 do 24 października!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w 17. edycji konkursu. Firmy zgłosiły swoje najlepsze produkty - teraz czekamy na werdykt Jury!

10 października to ostatni dzień na zgłoszenia!

10 października to ostatni dzień na wzięcie udziału w 17. edycji konkursu i zyskanie szansy zdobycia najbardziej pożądanej nagrody w branży.

Allianz Trade Strategicznym Partnerem konkursu!

Bardzo nam miło poinformować, że firma Allianz Trade została Strategicznym Partnerem Konkursu „Diament Meblarstwa 2023".

10.10 kończymy przyjmowanie zgłoszeń!

Nie czekaj - zdążysz jeszcze zgłosić swój wyjątkowy produkt do Konkursu! Wystarczy zarejestrować się i przesłać nam swoje zgłoszenie.

Ostatni miesiąc na zgłoszenia do 17. edycji!

Na podjęcie decyzji o udziale w prestiżowym konkursie „Diament Meblarstwa” pozostał niecały miesiąc. Na zgłoszenia czekamy tylko do 10 października.

Zgłoś się i zabłyśnij! Ruszyła edycja 2023!!!

Jak co roku rozpoczynamy poszukiwania najlepszych produktów w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz. Rusza 17. edycja konkursu „Diament Meblarstwa"!

Wieczór w blasku „Diamentów Meblarstwa”!

6 grudnia w City Hall w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”. Dziękujemy za wyjątkowy wieczór!

Już 6 grudnia wręczymy DIAMENTY!

W poniedziałek 6 grudnia w warszawskim City Hall odbędzie się gala wręczenia nagród w 16. edycji konkursu.

Euler Hermes Partnerem Gali rozdania nagród!

Bardzo nam miło poinformować, że firma Euler Hermes została Partnerem Gali rozdania nagród w 16.edycji Konkursu "Diament Meblarstwa".

„Diament Meblarstwa 2022” – oto zwycięzcy!

Jury konkursu „Diament Meblarstwa” wyłoniło najlepsze produkty 16. edycji. Czas na ogłoszenie oficjalnych wyników.

JURY rozpoczyna ocenę głoszonych produktów!

Już dziś 18 października rozpoczyna się głosowanie 56-osobowego jury! Wyniki konkursu poznamy niebawem... Za wszystkie produkty trzymamy kciuki!

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone! Obrady JURY od 18 do 25 października!

Zakończyliśmy przyjmowania zgłoszeń w 16. edycji konkursu. Firmy zgłosiły swoje najlepsze produkty - teraz czekamy na werdykt Jury!

W poniedziałek 11.10 kończymy przyjmowanie zgłoszeń!

Nie czekaj - zdążysz jeszcze zgłosić swój wyjątkowy produkt do Konkursu! Wystarczy zarejestrować się i przesłać nam swoje zgłoszenie.

Podejmij wyzwanie! Diament może być Twój!

Do końca konkursu „Diament Meblarstwa” zostały 2 tygodnie, a Ty zastanawiasz się nad udziałem? Prześlij swoje zgłoszenie do 11 października.

Dlaczego warto już dzisiaj zgłosić się do konkursu?

Już tylko do 30 lipca przyjmujemy zgłoszenia do konkursu w niższej promocyjnej cenie. Nie przegap okazji!

„Diament Meblarstwa” – to już 16. edycja!

Startuje prestiżowy konkurs „Diament Meblarstwa”, organizowany przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Nowa odsłona to czysta karta, którą masz szansę zapisać po swojemu!

Oto oni! Zwycięzcy konkursu „Diament Meblarstwa 2021”

Jury konkursu wyłoniło najlepsze produkty 15. edycji. Czas na ogłoszenie oficjalnych wyników. Był to wybór najlepszych produktów spośród bardzo dobrych!

Jury rozpoczyna obrady - wyniki niebawem!

Już z początkiem listopada poznamy wyniki 15.edycji Konkursu na najlepsze produkty branży meblarskiej! Wszystkie firmy zgłosiły swoje najlepsze produkty - teraz czekamy na werdykt 69-osobowego Jury!

Dodatkowy dzień na przesyłanie zgłoszeń!

Ze względu na wczorajsze przeciążenie serwera - tyle wspaniałych produktów do nas zgłaszaliście - przedłużamy termin wprowadzania zgłoszeń!

Tylko do 12.10 przyjmujemy zgłoszenia do Konkursu!

Już tylko klika dni, godzin, minut i sekund...na zgłoszenia do 15.edycji Konkursu. Jedno jest pewne – zwyciężą najlepsi. SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Ostatnie 2 tygodnie na zgłoszenia w 15.edycji Konkursu!

Jeszcze tylko do 12 października br. można zgłaszać chęć udziału w 15. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Globus Partnerem Technologicznym Konkursu!

Marka Globus została po raz kolejny Partnerem Technologicznym Konkursu „Diament Meblarstwa”!

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 15.edycji Konkursu „Diament Meblarstwa”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października br. Jeśli chcesz zwiększyć wartość swoich produktów – nie czekaj - zgłoś się już dziś! SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Ostatni dzień zgłoszeń w promocyjnej cenie!

Dziś 31 lipca jest ostatnim dniem na zgłoszenia w niższej promocyjnej cenie za pierwszy produkt! SIĘGNIJ PO DIAMENT! Czeka właśnie na Ciebie!

„Diament Meblarstwa 2021” – rusza 15. edycja!

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Gala „Diament Meblarstwa 2020” ze sportem w tle

Uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się 4 grudnia 2019 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie, dostarczyło gościom niezapomnianych emocji, także tych sportowych.

Znamy wyniki konkursu „Diament Meblarstwa 2020”!

70-osobowe jury zakończyło głosowanie. Oto oficjalne wyniki 14. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Trwa głosowanie jurorów 14.edycji konkursu

W dniach 21-28 października członkowie kapituły 14. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa” głosują na najlepsze produkty branży meblarskiej.

Kto zdobędzie diamenty 2020 ?

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 14. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa” organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Gala edycji 2019 w podniebnej scenerii

Wyjątkowej atmosferze finału 13. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”, który odbył się 5 grudnia br., sprzyjało miejsce – sala Aviator w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Laureaci konkursu „Diament Meblarstwa 2019”

Liczące niemal 100 osób jury zakończyło głosowanie. Oto oficjalne wyniki 13. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Sięgnij po DIAMENT! 13. edycja konkursu czeka na Ciebie!

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 13. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa”. Dla kogo 13 okaże się szczęśliwa? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Wyjątkowy finał konkursu „Diament Meblarstwa 2018”

Rozdanie nagród 12. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa”, które odbyło się 4 grudnia br. na stadionie Legii Warszawa, było niezwykle emocjonujące i dostarczyło gościom niezapomnianych wrażeń.

Zwycięzcy Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018” wyłonieni!

Kapituła zakończyła głosowanie. Pora na oficjalne wyniki 12. edycji Konkursu „Diament Meblarstwa”.

12. edycję konkursu „Diament Meblarstwa” czas zacząć!

Od 12 czerwca br. przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej odsłony prestiżowego konkursu meblarskiego. „Diament Meblarstwa 2018” organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

„Diamenty Meblarstwa" w rozszerzonej rzeczywistości!

Podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu można było oglądać wirtualną wystawę produktów nagrodzonych w konkursie „Diament Meblarstwa 2017”.

Nagrody 2017 w konkursie rozdane.

6 grudnia br. w Pin-Up Studio w Warszawie odbyła się gala finałowa 11. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Czas poznać laureatów 11. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”!

Kapituła konkursu „Diament Meblarstwa 2017” zakończyła głosowanie. Pora na oficjalne wyniki!

Młodości dodaj skrzydeł!

Od tego roku młodzi projektanci mają szansę zmierzyć się w kategorii – „młody design”.

Właśnie wystartowała 11. edycja Konkursu!

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. „Diament Meblarstwa 2017” organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Kontakt

Koordynatorzy konkursu "Diament Meblarstwa"
Biuro Konkursu:
tel. (85) 653 79 65
fax (85) 651 35 13 konkurs@meble.pl
Urszula Ditrych
tel. 533 340 840
u.ditrych@meble.pl
Katarzyna Romanowska
tel. 533 341 040
k.romanowska@meble.pl
nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0001 6814 4065
z dopiskiem "diament meblarstwa"