Aktualności

Błyśnij talentem – SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Konkurs ,,Diament Meblarstwa 2017” nabiera tempa. Postanowiliśmy, że w 11. edycji nie zabraknie niespodzianek. Jedną z nich jest nowa kategoria „młody design”, w ramach której studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą nieodpłatnie zgłaszać projekty mebli i elementów wyposażenia. Uruchomiliśmy ją w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Dzięki niej młodzi projektanci zyskają szansę na merytoryczną rywalizację ze swoimi kolegami. Zadaniem kapituły będzie zaś wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia. Powinni oni rozumieć rynkowe mechanizmy, by w przyszłości móc pracować z przemysłem.

 Termin przesyłania zgłoszeń do Konkursu to 16 października br.

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Oficjalne zakończenie Konkursu, podczas uroczystości wręczenia nagród zwycięzcom, zaplanowane zostało na 6 grudnia br. Gala finałowa odbędzie się w Warszawie.

 Na potrzeby Konkursu wydamy specjalny Katalog Konkursowy, w którym zaprezentujemy wszystkie zgłoszone produkty, w tym również nagrodzone produkty w kategorii „młody design”. Ponadto zapowiedzi Konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilu www.facebook.com/diamentmeblarstwa.

W młodości siła i potencjał – SIĘGNIJ PO DIAMENT!