Aktualności

Jeszcze tylko 2 DNI promocyjnej ceny!!!

"DIAMENT MEBLARSTWA" to jedna z wielu inicjatyw podejmowana przez Wydawnictwo meble.pl, za pomocą której pragniemy firmom dać możliwość pokazywania i promowania swoich produktów.

Jak pokazują lata ubiegłe udział w konkursie i wynikające z tego korzyści na stałe wpisały się już w działania marketingowe liderów rynku meblowego, a umiejętnie wykorzystane - realnie przekładają się na ich sukcesy sprzedażowe.

Od wielu lat obserwujemy jak zmieniają się wnętrza oraz nasze do nich podejście. Coraz bardziej świadomie pragniemy otaczać się przedmiotami pięknymi, funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a na nasze wnętrza spoglądamy kompleksowo: wszystko ma do siebie pasować i tworzyć odpowiedni klimat. Z konkursem "DIAMENT MEBLARSTWA" już po raz czternasty ruszamy na ekscytująca wyprawę w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia.

Najważniejszy jest produkt: konkurs kierujemy do wszystkich kreatywnych - małych producentów i dużych marek. Do czasu głosowania KAPITUŁY wszystkie zgłoszenia pozostają anonimowe - nie ujawniamy producentów nawet Jurorom! Zgłaszane przedmioty mogą znajdować się w produkcji seryjnej lub być unikalnymi realizacjami - liczą się zastosowane wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność.

PROMOCJA DO 31 LIPCA - NIŻSZA OPŁATA ZGŁOSZENIOWA ZA PIERWSZY PRODUKT
Udział w konkursie jest odpłatny:
- zgłoszenie pierwszego produktu w okresie promocji to koszt 990 zł netto (w okresie promocji do 31 lipca) i 1.790 zł netto po okresie promocyjnym (do 15 października)
- w przypadku zgłoszenia większej liczby produktów, koszt zgłoszenia każdego kolejnego produktu to 800 zł netto.

Jeśli zgłaszanych jest więcej niż pięć produktów to każdy kolejny przyjmowany jest nieodpłatnie.
Jest to jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy konkursu.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżowe nagrody i możliwość wykorzystania logo "DIAMENTU MEBLARSTWA" do oznaczania nagrodzonych produktów. To także świetna szansa na promowanie własnej marki, otwarcie na nowych odbiorców i wyróżnienie się na tle konkurencji. Udział w konkursie "DIAMENT MEBLARSTWA" to ogromny potencjał, który jest na wyciągniecie ręki.

Zapraszamy!!!!