Aktualności

Jeszcze tylko 2 TYGODNIE promocyjnej ceny!

Od trzynastu lat obserwujemy jak zmieniają się wnętrza oraz nasze do nich podejście. Coraz bardziej świadomie pragniemy otaczać się przedmiotami pięknymi, funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a na nasze wnętrza spoglądamy kompleksowo: wszystko ma do siebie pasować i tworzyć odpowiedni klimat. Z konkursem "DIAMENT MEBLARSTWA" już po raz trzynasty ruszamy na ekscytująca wyprawę w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia.

Najważniejszy jest produkt: konkurs kierujemy do wszystkich kreatywnych - małych producentów i dużych marek. Do czasu głosowania KAPITUŁY wszystkie zgłoszenia pozostają anonimowe - nie ujawniamy producentów nawet Jurorom! Zgłaszane przedmioty mogą znajdować się w produkcji seryjnej lub być unikalnymi realizacjami - liczą się zastosowane wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność.

PROMOCJA DO 31 LIPCA - NIŻSZA OPŁATA ZGŁOSZENIOWA ZA PIERWSZY PRODUKT
Udział w konkursie jest odpłatny:
- zgłoszenie pierwszego produktu w okresie promocji to koszt 990 zł netto (w okresie promocji do 31 lipca) i 1790 zł netto po okresie promocyjnym (do 15 października)
- w przypadku zgłoszenia większej liczby produktów, koszt zgłoszenia każdego kolejnego produktu to 800 zł netto; jeśli zgłaszanych jest więcej niż pięć produktów to każdy kolejny przyjmowany jest nieodpłatnie.
Jest to jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy konkursu.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżowe nagrody i możliwość wykorzystania logo "DIAMENTU MEBLARSTWA" do oznaczania nagrodzonych produktów. To także świetna szansa na promowanie własnej marki, otwarcie na nowych odbiorców i wyróżnienie się na tle konkurencji. Udział w konkursie "DIAMENT MEBLARSTWA" to ogromny potencjał, który jest na wyciągniecie ręki.