Aktualności

Konkurs „Diament Meblarstwa 2020” rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki!!! Wybór był ogromnie trudny - 70osobowe jury musiało wybrać najlepszych spośród bardzo dobrych! Gratulujemy zwyciązcom!

Jury rozpoczęło głosowanie w 14.edycji Konkursu!

W dniach 21-28 października jury głosuje na najlepsze produkty branży meblarskiej! Z niecierpliwością czekamy na wyniki!!!

Panele zgłoszeniowe zamknięte!!!

Teraz czekamy na głosowanie szacownego JURY! Do oceny mają ponad setkę produktów!!! Wyniki już niebawem...

Już dziś o 24:00 zamykamy panele zgłoszeniowe!

To już ostatni moment na zgłoszenie do 14. edycji Konkursu. Gorąca linia "konkurs-zgłaszający"!!! Czekamy właśnie na Twój produkt!

Ostatnie dni na zgłoszenie produktów!

W poniedziałek 14.10 o godzinie 23:59:59 zamykamy panel zgłoszeniowy 14.edycji Konkursu! To ostatni moment na zgłoszenie! Zapraszamy!!!

Ostatnie 2 tygodnie - zgłoszenia tylko do 14.10 !!!

Czas biegnie nieubłaganie - tylko do poniedziałku 14 października przyjmujemy zgłoszenia do 14.edycji Konkursu. SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Jeszcze tylko 2 DNI promocyjnej ceny!!!

Tylko do 31 lipca obowiązuje niższa, promocyjna cena za zgłoszenie pierwszego produktu! Nie zwlekaj więc! Sięgnij po DIAMENT!

Kto zdobędzie ,,Diamenty Meblarstwa 2020”?

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 14. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa” organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Gala „Diament Meblarstwa” w podniebnej scenerii

Wyjątkowej atmosferze finału 13. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”, który odbył się 5 grudnia br., sprzyjało miejsce – sala Aviator w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Już 5 grudnia nagrodzimy laureatów 13.edycji Konkursu!

Podczas uroczystości rozdamy aż 29 statuetek dla najlepszych produktów branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz!

Poznajmy laureatów 13.edycji Konkursu!

Głosowanie jury zakończone! Pora na oficjalne wyniki 13. edycji Konkursu „Diament Meblarstwa”. Jury miało bardzo trudne zadanie – wybór najlepszych spośród bardzo dobrych.

JURY głosuje na najlepsze produkty 2019!

Trwa głosowanie JURY w tegorocznej edycji Konkursu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!! Wyniki poznamy już 12 listopada.

Końcowe odliczanie! DEALINE: 15.10!

Jeszcze tylko do 15 października br. można zgłaszać chęć udziału w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce.

Ostatnie 2 tygodnie - zgłoszenia tylko do 15.10 !!!

Czas biegnie nieubłaganie - już tylko do 15 października przyjmujemy zgłoszenia do 13.edycji Konkursu. SIĘGNIJ PO DIAMENT!

OSTATNI DZIEŃ PROMOCYJNEJ CENY !!!

31 lipca to ostatni dzień promocyjnej ceny za zgłoszenie pierwszego produktu w Konkursie! Czekamy na Wasze wyjątkowe produkty!

Jeszcze tylko 2 TYGODNIE promocyjnej ceny!

Tylko do 31 lipca obowiązuje niższa, promocyjna cena za zgłoszenie pierwszego produktu! Nie zwlekaj więc! Sięgnij po DIAMENT!!!

Rusza 13. edycja! SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do 13.edycji prestiżowego konkursu meblarskiego. Dla kogo 13 okaże się szczęśliwa? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Wyjątkowy finał konkursu „Diament Meblarstwa 2018”!

Rozdanie nagród w 12. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa”, które odbyło się 4 grudnia br. na stadionie Legii Warszawa, było niezwykle emocjonujące i dostarczyło gościom niezapomnianych wrażeń.

4 grudnia - Gala na Stadionie LEGII WARSZAWA!!!

Już dziś, 4 grudnia, o godzinie 16:00 odbędzie się 12.Gala Konkursu "Diament Meblarstwa". Z laureatami widzimy się w tym roku na Stadionie Legi Warszawa!

Zwycięzcy edycji 2018 wyłonieni!!! Gratulujemy!

Kapituła zakończyła głosowanie. Pora na oficjalne wyniki 12. edycji Konkursu „Diament Meblarstwa”. Jury miało bardzo trudne zadanie – wybór najlepszych spośród bardzo dobrych.

Niebawem wyniki 12.edycji Konkursu!

Już z początkiem przyszłego tygodnia poznamy wyniki konkursu na najlepsze produkty branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Jesteście ciekawi?

Głosowanie JURY rozpoczęte!

Do dziś do niedzieli 29 października czekamy na ocenę zgłoszonych produktów przez KAPITUŁĘ Konkursu. Wszystkim życzymy powodzenia!!!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń!!!

Aż 130 produktów bierze udział w walce o miano laureata Konkursu "Diamentu Meblarstwa 2018"!!! Głosowanie JURY już niebawem... Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Zgłoszenia tylko do 16 października!!! Zapraszamy.

Czas biegnie nieubłaganie - już tylko do 16 października przyjmujemy zgłoszenia do 12.edycji Konkursu. SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Ruszył 2.etap Konkursu. Dołącz do NAJLEPSZYCH!

Od 1 sierpnia do 16 października produkty zgłaszane są w cenie regularnej. To jeszcze 2,5 miesiąca na podjęcie dobrej decyzji o udziale!

12. edycję czas zacząć !!! SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Od 12 czerwca br. przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu meblarskiego. „Diament Meblarstwa 2018” organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Wystawa DIAMENTÓW w Poznaniu!

Diamenty Meblarstwa po raz drugi w rozszerzonej rzeczywistości na targach „Meble Polska” 2017 w Poznaniu!

DIAMENTY na targach w Poznaniu!

W dniach 14-17 marca podczas targów „Meble Polska 2017” w Poznaniu można obejrzeć wystawę produktów nagrodzonych w 11.edycji konkursu. Zapraszamy!

Diamenty w dobrych rękach!

6 grudnia w industrialnym klimacie PIN-UP STUDIO w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu "Diament Meblarstwa 2017". Laureatom gratulujemy!

WYNIKI edycji 2017 !!!

Kapituła konkursu zakończyła głosowanie. Pora na oficjalne wyniki! Jury miało bardzo trudne zadanie - wybrać najlepsze produkty spośród bardzo dobrych!

Rekordowa liczba produktów w Konkursie!!!

To oznacza, że konkurencja będzie jeszcze większa - każdemu produktowi z osobna życzmy powodzenia!

Etap 2. zakończony!

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie tak wielu wyjątkowych produktów! Niebawem głosowanie JURY. Życzymy powodzenia!

Ostatnie 7 dni szansy na nagrodę!

Pozostał już tylko TYDZIEŃ na zgłoszenie Waszych wyjątkowych produktów do walki o tytuł "DIAMENT MEBLARSTWA 2017". Zapraszamy do udziału i spróbowania siły Waszych produktów!

2 tygodnie do końca!

Pozostały już TYLKO DWA TYGODNIE na zgłoszenie się do 11.edycji Konkursu „DIAMENT MEBLARSTWA 2017” !!!

Etap 2. czas zacząć!

Promocja „Im wcześniej, tym taniej” właśnie się skończyła. Od 1 sierpnia do 16 października br. zgłoszenia do konkursu „Diament Meblarstwa 2017” przyjmujemy w cenie regularnej.

OSTATNIE 2 TYG. PROMOCYJNEJ CENY!

Już tylko 14 dni pozostało na skorzystanie z niższej, promocyjnej ceny za zgłoszenie pierwszego produktu.

Błyśnij talentem – SIĘGNIJ PO DIAMENT!

Po raz pierwszy w historii Konkursu ,,Diament Meblarstwa” młodzi projektanci będą mieli szansę zmierzyć się w kategorii – „młody design”.

STARTUJEMY – zgłoś się już dziś!

Dziś, 13 czerwca startuje „Diament Meblarstwa 2017” – jeden z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. Organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Wirtualna wystawa na targach „Meble Polska 2016” w Poznaniu!

W dniach 8-11 marca br. podczas targów „Meble Polska 2016” w Poznaniu na stoisku miesięcznika „BIZNES meble.pl” zaprezentowana została wirtualna wystawa produktów nagrodzonych w ubiegłorocznej, 10. edycji Konkursu „Diament Meblarstwa”.

Podsumowanie Konkursu „Diament Meblarstwa 2016”

Rozdanie nagród w Konkursie „Diament Meblarstwa 2016”, które odbyło się 8 grudnia ub.r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, było niezwykle emocjonujące i obfitowało w niespodzianki. Wszystkie miały związek z wyjątkowym jubileuszem – 10. edycją Konkursu.

Kontakt

Koordynatorzy konkursu "Diament Meblarstwa"
Biuro Konkursu:
tel. (85) 653 79 65
fax (85) 651 35 13 konkurs@meble.pl
Kinga Antonowicz
tel. 533 340 740
k.antonowicz@meble.pl
Urszula Ditrych
tel. 533 340 840
u.ditrych@meble.pl
Katarzyna Romanowska
tel. 533 341 040
k.romanowska@meble.pl
nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0001 6814 4065
z dopiskiem "diament meblarstwa"